Cz/SkNovinky

Vychází první velká deska hradeckých Glad For Today

Svou první dlouhohrající desku vydává v těchto dnech hradecká kapela Glad For Today. Čtveřice pohybující se na pomezí pop punkové melodičnosti a hardcorového zápalu začala na albu jménem Melting Youth pracovat v pandemických časech a teď ho 27. května vypustí na všechny streamovací platformy.

Na celkem deseti skladbách, které Melting Youth tvoří, spolupracovali Glad for Today s producentem Damianem Kučerou. Nahrávka navazující na EP Ready For a Show je podle kapely textově osobnější a nabízí ostřejší kytarové linky, zpěvné melodie a láskyplnou náladu s lehkým melancholickým nádechem.

Ještě před vydáním desky vypustila hradecká čtveřice do světa trojici videoklipů na skladby Bittwerseet, Love Cemetery a The Rest of Me. Nejen tyhle tři skladby budou také součástí nového setlistu, který Glad For Today poprvé představí 16. června na festivalu Rock For People. Kromě nových skladeb se můžete těšit i na už klasicky pozitivní, vstřícnou a pohodovou atmosféru, která je pro koncerty Glad For Today typická.

Související

Back to top button