Cz/SkNovinky

O dětech mravenčího kopce. Kultovní sludge Gospel of the Future vydává novinku

Kultovní postavy domácího sludge metalu Gospel of the Future jsou zpět. A s nimi stěna hutného a hypnotického zvuku rozděleného do čtyř nových skladeb. Deska, která rozbila dvanáctiletou pečeť ticha se jmenuje Blowtorch Mankind.

Album vyšlo ve spolupráci několika labelů ve druhé polovině února. Vinyl u Kabinet Records, CD u Epidemie Records, a dočkali se i milovníci kazet, kterým téměř 40 minut dlouhou desku zprostředkovali Filth Junkies a Vřesová Studánka.

Gospel of the Future vypálili svůj cejch do kůže české scény v letech 2004 až 2010. V roce 2019 pak do stále nezahojené rány znovu zaryli své nehty, když se kapela začala opět objevovat na spoře osvětlených pódiích. Blowtorch Mankind ukazuje, že nyní, více než 15 let po vzniku GOTF, se toho v táboře kapely příliš nezměnilo. A to v tom nejlepším smyslu slova – tíživý zvuk, hypnotické rytmy a sludge metalové opojení jsou stále těmi největšími devízami kapely.

Kapela album Blowtorch Mankind vyprávějící příběh temného a perverzního sektářského světa vedeného fanatickým tyranem pokřtí na konci dubna v brněnském Kabinetu Múz.

Související

Back to top button