Cz/SkNovinky

Domácím black metalistům Sekeromlat vychází debut

Pražské raw black metalové kapele Sekeromlat vychází první dlouhohrající album Drápy a tesáky. Album vyšlo jako MC kazeta a digitálně na labelu Vřesová studánka o jarním slunovratu 20. 3. 2022. Sekeromlat servíruje 30 minut surového black metalu v 11 zbrusu nových písních, které se nahrávaly a masterovaly v Hellsound studiu.

O cover alba se postaral Honza Moucha, fotografie pořídila Marie Fišerová. Oproti svému debutnímu MC demu z roku 2019 došla kapela změny na postu vokalisty, kdy P. nahradil J. Zbytek zakládajících členů zůstává pevně na svých postech.

Sekeromlat během let svého fungování prošel podstatnou evolucí, díky které však neutrpěl na své surovosti a syrovosti. Jedná se o hrubozrnný black metal s krátkou stopáží skladeb a živelným projevem plným ostnů, kouře a ježících se ručních zbraní. 

Texty na albu Drápy a tesáky se motají kolem smrti, utrpení, démonů, zničujících živlů a boje duchů přírody proti smyšleným a falešným bohům. Intro vypustí bestii, a pak už vás album provede peklem až ke konečné zkáze lidstva.

O násilí a hrůze tohoto počinu se sami přijďte přesvědčit 3. 6. 2022 do legendárního pražského klubu 007, kde proběhne jeho znekřtění.

Související

Back to top button