Cz/SkNovinky

Domácí emo-hardcore Lighthouse Keeper představují videoklip k novince Insight

Na pomezí emo a post hardcoru se pohybuje ještě stále relativně nová domácí kapela Lighthouse Keeper. Po debutové nahrávce Drowning vydává nyní skupina nový singl Insight s videoklipem. Strážci majáku také nedávno oznámili spolupráci s organizací Sea Shepherd.

Novinku, která zní stejně tak svěže a energicky jako emotivně a melancholicky, nahrála kapela v pražském Dark Deer Audio studiu a 3bees studiu. Videoklip pak vznikal nedaleko letiště Kbely.

Hlavním tématem skladby jsou změny, kterými každý z nás prochází. Uzavírání životních kapitol a vypořádání se s vlastní minulostí. Singl Insight je v tomto smyslu tečkou za etapou alba Drowning,“ uvádí kapela.

Poslechnout si novou skladbu Insight živě bude možné nejdříve 26. května v pražském klubu Underdogs, kde se Lighthouse Keeper představí v mezinárodní společnosti kapel InVisions, Aviana a Rising Insane. Právě tady Lighthouse Keeper také poprvé nabídnou merch mezinárodní organizace na ochranu života v oceánech Sea Shepherd, se kterou se dohodli na spolupráci.

Související

Back to top button