Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Kysák z The Gangnails a Chemtrailers?

Řekni mi, co posloucháš, a já ti řeknu, kdo jsi. Další díl naší nesmrtelné rubriky je tady. Tentokrát jsme sondovali, co v poslední době sjíždí Jirka „Kysák“ Kys, dříve dlouhá léta bubeník The Unholy Preachers, aktuálně Chemtrailers a The Gangnails. Ty poslední jmenované si nenechte ujít v úterý 24. 5. ve společnosti Odd Boys a Girl On Horse v Potrvá v Dejvicích.

PLOSIVS – PLOSIVS

Tahle paráda na mě vypadla jako „oběť algoritmu“ nejmenovaného přehrávače, který na vás začne sypat podobné skladby jako ty, které vámi vybrané právě dohrály. Sestava Reis (Drive Like Jehu, Hot Snakes, Rocket From the Crypt), Crow (Pinback), Willard (Against Me!, Rocket From the Crypt), Clark (Mrs. Magician) dává tušit, že je to rychlý a melodický… a moc mě to baví!

Swami John Reis – Ride The Wild Night

John Reis byl v covidovém období evidentně docela plodný, takže za mě dnes podruhé, tentokrát se svou sólovkou.

Crows – Beware Believers

Další mou „obětí algoritmu“ jsou londýnští Crows, o kterých jsem do nedávna netušil, že existují, ale teď mě moc baví.

Gauge Away – Burnt Sugar

Hype kolem Turnstile už krapet opad, poslední The Bronx mě na zadek neposadili, Hot Snakes taky nemůžu poslouchat pořád dokola, takže je třeba občas něco oprášit. Starší deska, ale ani po letech mě nepřestává bavit.

Odd Boys – Odd Boys

Moc sympatická čtveřice pražskejch náplav si střihla u Ondřeje Ježka čtyřkusý EPčko. Je to výborný.
Btw. můžete se o tom přesvědčit sami, 24. 5. 2022 v kavárně Potrvá kousek od Hradčanský, společně s Girl on Horse a Gangnails.

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button