Pozvánky

Povodí Ohře a Rock Café zvou na koncert, který bude, až to pude

O tom, že nám všem chybí koncerty, není potřeba diskutovat. Místo světla na konci tunelu ale koncerty a festivaly spíš odpadají nebo se přesouvají na rok 2022. Klub Rock Café a Povodí Ohře proto přichází aspoň s trochou naděje – společně totiž připravili koncert, který „bude, až to pude“!

Datum? To se v tuhle chvíli zatím neví. Kdy teda? Hned, jak to opatření dovolí. Bude to na sezení? S rouškama? S omezenou kapacitou? Těžko odhadovat. Ale hned v první den, kdy to bude možné, se koncert v Rock Café uskuteční. Povodí Ohře na něm poprvé naživo představí svou loni vydanou desku Dva trámy na kříž, kterou měli na podzim pokřtít právě v tomto klubu na Národní třídě. S ní mezitím posbírali hned několik nominací na nejrůznější ocenění (například Ceny Anděl – kategorie Rock, Ceny Apollo). Nic ale nenahradí tu energii a zážitek z živého hraní!

[youtube id=“4rj6Dudk9FQ“ width=“620″ height=“360″]

Ačkoliv to teď může vypadat trochu jako utopie, koncerty se do našich životů v následujících měsících určitě vrátí. A právě jedním z těch vůbec prvních budou Povodí Ohře v Rock Café!

FB event: http://www.facebook.com/events/138291164853454

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button