Cz/SkNovinky

Divocí Rocket Dogz se v životní formě řítí kupředu a představují klip i nové album

Ostrý a vybroušený zvuk kapely se doplňuje s vizuální podívanou, kterou okořenily a ozvláštnily dámy z pražského Kabaretu Punklesque, nechyběl ani Principál tohoto dlouhodobě v rock’n’rollových kruzích oblíbeného kabaretu. Takový je ve zkratce klip k čerstvému songu Stay Wild od pražských psychobilly masterů The Rocket Dogz. Přijde vám to jako šílený nářez? Tak vězte, že to je jen začátek…

Po klipu a ochutnávce v podobě skladby Stay Wild, kombinující dravost psího psychobilly s ladností Billyho Idola, přijde samotná nová deska s neméně ze řetězu urvaným názvem Out Of Cages! Album se čtrnácti skladbami vychází na PHR Records 1. prosince a v tentýž den ho budou The Rocket Dogz také křtít v pražském Rock Café. Krom křtu ovšem půjde i o oslavu patnácti let fungování zběsilé party. Těšit se tak můžeme na support v podobě osvědčených rock’n’rollových desperátů Queens Of Everything, výroční show bude oplývat řadou zajímavých hostí, původní členy kapely nevyjímaje. Podle toho bude také vypadat setlist, jenž obsáhne staré bomby, stále aktuální fláky i žhavé novinky.

Album bude k poslechu na streamovacích platformách od 15. listopadu a ve fyzické podobě na vinylu a CD pak od zmíněného 1. prosince. Na samotném křtu a oslavě výročí patnácti let kapely bude samozřejmě deska ke koupi, společně s novým merchem. Všechny okolnosti nasvědčují tomu, že křest a zároveň oslava patnácti let divokých Rocket Dogz bude večírek, na nějž se bude ještě dlouho vzpomínat. Neváhejte tedy ani vteřinu a kupujte lupeny na mejdan v předprodeji; kdo nestihne, může jen doufat, že nebude vyprodáno a dostane se na koncert s koupí lupenů na místě.

FB událost: https://www.facebook.com/events/222037250554320/

Doors: 20:00

Vlez: 300,- v předprodeji (GoOut a v místě konání), 350,- na místě

Předprodej: https://goout.net/cs/the-rocket-dogz-krest-alba%2Bhost-queens-of-everything/szixgnw/

Tony Youngfield

Sometimes antisocial, always antifascist. Sailor of rock'n'roll since 2007, journalist since 2013. DJ Tony Looney Drill since 2018. You have no right to know anything more about me.

Související

Back to top button