AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Radek Bacík (Acid Row)

Hot Or Not?!? je späť. A v prvom diele tohto roku dostal priestor vyjadriť sa k témam Radek Bacík. Bubeník pražských Acid Row, ktorí vydávajú v magický dátum 22. 2. 2022 novinku Afterglow. Ako ochutnávku nedávno vypustili klip k songu No Church on Sunday.

 

  • King Gizzard & the Lizard Wizard

Přiznám se, že ten hype kolem nich mě trochu minul a zatím jsem si naposlouchal tak jedno album, ale na srpnovej koncík chci zajít. Žívák u mě většinou rozhodne, jestli jsem fanda, nebo ne.

  • Don’t Look Up (film)

Boží! Cenim, že se zvládnem už teď zasmát tomu, že tu nějakým podobným způsobem všichni chcípnem. A Meryl Strýp je queen.

  • Remastre kultových albumov

Nemám s tím nejmenší problém, je fajn slyšet oblíbený album z jiný „perspektivy”. Ta původní verze navíc pořád existuje, takže pokud člověk není retrofilní elitář, tak asi není důvod se proti tomu vyhrazovat.

  • Antikvariáty

Nejsem tak sečtělej, jak se snažím tvářit, takže je moc nenavštěvuju. Ale cením každou formu recyklace atd., takže ano – Acid Row doporučují antikvariáty!

  • Jaroslav Dušek

Pelíšky si každý Vánoce povinně odškrtnu, ale jinak všechny tyhle ezošamany nemůžu vystát. Ať si klidně na covid žere smrkový šišky, ale nechápu, proč se takovejch lidí média vůbec ptaj na názor ohledně pandemie atd. Radši začni lejt, Jardo.

  • Zimná olympiáda v Pekingu

Jediná nudnější věc než zimní sporty je sledovat zimní sporty v telce. Ani jsem nevěděl, kde má bejt olympiáda, takže si asi jen zanadávám, že na ty přípravy určitě přivezly ujgurský otroky z koncentráku a pak zas půjdu hrát na bicí, co tam možná vyrobilo nějaký dítě. Sportu zdar!

  • Rusko vs. NATO

Haha, docela dobrý otázky pro stonerový muzikanty, z toho může vzejít jedině velký moudro. Obecně nejsem velkej fanda autokratickejch režimů, ale koncík v nějakým sibiřským maloměstským klubu si snad střihnem! Když jsme nedostali do držky v Chodově, tak přežijem i Novosibirsk. Teda jestli jsem nás touhle odpovědí právě nedostal na blacklist.

Foto: Barbora Červeňanská

Související

Back to top button