AnketyHot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Markéta Broumová (Mighty Sounds, NANO)

V novom diele rubriky Hot Or Not?!? prináša svoje názory na témy Markéta Broumová. Markéta je speváčka kapely Nano a členka tímu Mighty Sounds, ktorého 16. ročník sa z dôvodu pandemických opatrení odkladá na rok 2022. Tento rok sa uskutoční aspoň menšia náhrada v podobe Mighty Sounds on the Beach.

 

• Animáky

Znám lidi, pro které jsou vášní, a určitě je hodně různých podžánrů animáků, kde si vybere každý – ale za mě Not. Není to v tuhle chvíli běžná součást mého života (sem tam koukám na The Simpsons, ale to je tak všechno). Předpokládám ale, že s dětmi v rodině se to hodně změní, takže uvidíme, zeptejte se mě tak za dva roky znovu…

• Ska/Reggae

Tak v tomhle případě u mě hodně záleží na konkrétním interpretovi! Jak ska, tak reggae koncerty jsem zažila fantastické, ale samozřejmě jsem za svoji bohatou kariéru (haha) v Basta Fidel zažila i dost koncertů, které byly až zoufale blbé. Těžko říct, kam by posluchač přiřadil právě Basta Fidel, ale minimálně naše klávesistka Marci byla vždycky hodně hot.

• Tinder, Badoo a pod.

U mě to Tinder prohrál skoro hned vzápětí, co jsem si ho nainstalovala, buď jsem vybíravá nebo netrpělivá nebo prostě tohle není pro mě. Ale na bizarní historky je to určitě skvělá věc! A znám tedy kolem sebe pár lidí, kterým Tinder skvěle posloužil dle jejich přání a očekávání. Takže zase – Not for me.

• Festivaly 2021 v malom

Věřím, že to bude fungovat, ale za podmínky, že lidi budou pořád myslet na to, že když se nebudeme chovat rozumně, tak přijde další vlna. V tom jsem trochu skeptik, ale bylo by to fajn, kdyby se hodně testovalo a dbalo na všechna opatření. Živá hudba mi ale chybí moc, takže go, festivaly, go!

• Fast fashion (rýchla, instantná móda)

Ne. Když můžu něco podědit a nemusím nikde nic nakupovat, jsem nejspokojenější – ale nejsem v tom bohužel důsledná, někdy sháním něco rychle a pak zajdu do H&M.

• Návrh zbaviť funkcie hlavy štátu Miloša Zemana

Nedovedu si představit, že se to někomu podaří, ale ten návrh mě potěšil! Miloš Zeman už dlouhou dobu překračuje hranice toho, co jsem si kdy představovala, že je v jeho pozici možné dělat a říkat. Zasloužil by si, aby mohl odpočívat a léčit se někde v tichosti, stranou od lidí a médií. A my všichni s ním.

• Pripravovaný summit Biden-Putin

To jde momentálně mimo mě. Intuice mi říká, že se nic nezmění. Necháme se překvapit.

Foto: Vojta Florian

Související

Back to top button