Co má v přehrávači...?

Co mají v přehrávači The Tips?

Máme tady další díl rubriky, ve které prohledáváme osobní přehrávače jak hudebníků, tak naší redakce. Pokaždé vám přinášíme komentovaný výběr toho nejlepšího, co jsme tam našli. Tentokrát jsme se ptali, co poslouchají pánové z německé kapely The Tips. Připomínáme, že tenhle objev loňských Mighty Sounds se ukáže už v pátek 17. června spolu s Jaya the Cat a Rabies v klubu Loděnice v Benátkách nad Jizerou.

 

ALI (kytara, zpěv)

Bad BrainsThe Youth Are Greeting Restless

Pravděpodobně nejlepší punkový živák, jaký jsem kdy slyšel. Bad Brains byli skvělá kapela „naživo“!

SkatalitesStretching Out

Další skvělá kapela, která naživo zní fantasticky. Tohle album je opravdu stará ska klasika a já miluju staré jakajské ska. Tahle deska tě zaručeně roztancuje.

Rage Against The MachineEvil Empire

Jedno z nejlepších alb devadesátých let. Vždycky a všude o sobě tvrdím, že jsem jedním z největších fanoušků Rage Against The Machine. Tohle album v sobě má hrozně moc energie a já ho můžu slyšet i desetkrát za den!

ToolUndertow

Asi nejsem úplně pravidelným posluchačem Tool. Nicméně mám hodně rád jejich starší alba, ale zároveň se těším na každou desku, kterou vydají. Mimochodem – už by měli vydat novou desku, protože lidi už na to dost netrpělivě čekají.

Bob Marley And the WailersBabylon by Bus

Jak můžete vidět, miluju live alba. Tohle je pro mě jeden z nejlepších živáků všech dob. Poslouchám ho už od svých pěti let a vyvolává to ve mně pořád ty stejné pocity. Tohle album je vynikající!

JAY (basová kytara)

GojiraL’enfant sauvage

Na tomhle albu je tolik momentů, které by stály za zmínku! Skvělá tech-progress metalová kapela z Francie. Tohle album je jedno z jejich nejlepších.

Marylin MansonThe Pale Emperor

Manson diktuje blues. Miluju Birds of Hell Awaiting pro bluesrockový stopy, které v sobě tenhle song nese.

ConvergeAxe To Fall Concluding

Už jenom kvůli epické sedmiminutové  Wretched World je tohle moje oblíbená deska od Converge.

Sufjan StevenCarrie & Lowell

Nejosobnější a nejintimnější  album jeho kariéry songwritera. Tohle album má speciální místo v mém srdci. Zranitelnost obsažená v této desce je dechberoucí.

Peter GabrielSo

Deska z ní spíše jako jeho rannější, ponuřejší materiály a můžete na ní najít spoustu hotujících muzikantů jako Laurie Anderson a Kate Bush. Je těžké najít na tomhle albu nejlepší song.

FAF (bicí)

WeezerWhite Album

Weezer jsem neslyšel plus minus deset let, ale tahle deska upoutala mojí pozornost, protože je chytlavá a trochu mi připomněla první alba, která jsem měl fakt rád.

Violent SohoWACO

Díky tomuhle zvláštnímu grungy/punky/bezstarostnýmu stylu kapela přenáší přesně ten pocit, který v sobě mám, když myslím na Austrálii. Skvělá deska!

The Skints Part & Parcel

The Skints znám už nějakou chvíli, ale opravdu mě chytila až když jsme spolu odehráli pár koncertů na tour. Přesně tenhle druh groovy reggae mám rád

Hesitation WoundsAwake for Everything

Nová deska  HC-Allstar projektu v čele s frontmanem Touché Amore. Tohle album je opravdová bestie!

FoalsTotal Life Forever

Foals jsem objevil tenhle měsíc a tohle album si rád pouštím pro její klidnou „podvodní“ atmosféru.

Související

Back to top button