Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Kuba z Hopes?

Rádi nahlížíme do přehrávačů našich oblíbených muzikantů, a i proto tu je další díl této rubriky. Tentokrát jsme zjišťovali, co nejvíc poslouchá Kuba z kapely Hopes. Připomínáme, že 20. 6. je máte možnost vidět live společně s Boost a Exude na benefici pro Eternii!

 

Fuse – This Segregation Will End

Hardcore s holčičím vokálem ze Singapuru. Nic novýho pod sluncem, ale sakra to funguje. A pro holčičí vokál mám prostě slabost (Je to snad sexismus?).

[youtube id=“-NNiVloUAd4″ width=“620″ height=“360″]

Dollar Prync – Jeb System 2

Hledáte něco na domácí reperský scéně? Něco co má trochu koule, nadsázku a nesnaží se bejt za každou cenu světový? Smíchov je tu!

[youtube id=“OMqelpmyHDY“ width=“620″ height=“360″]

Rancid – …And Out Come The Wolves

Je třeba něco dodávat? Kdo nemá rád Rancid, je fakt divnej.

[youtube id=“JaBXx5lOipw“ width=“620″ height=“360″]

Truth Cult – Off Fire

Nová deska na POP WIG. Cejtim z toho lásku, cejtim z toho hudbu, cejtim z toho Fugazi. A moc mi to chutná!

[youtube id=“GjJSti7cjUw“ width=“620″ height=“360″]

Larry Correia – Lovci Monster: Alfa

Skvělá audioknížka namluvená od krále mluveného slova Jiříka! Máte rádi vlkodlaky? Chutnal vám Hustej nářez od Kotlety? Přistříkněte trochu barev od Tolkiena, malinko humoru Pratchetta a hurá na to!

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button