NovinkyZahraniční

Poslechněte si premiéru první ochutnávky z nového alba kalifornských Neighborhood Brats

Na Confines Of Life, třetím albu kalifornských punks Neighborhood Brats, se kapela vrhá po hlavě do písní o ekologické krizi, systémovém útlaku, vnitřních konfliktech i o nástrahách současného bytí. Kombinují elementy sedmdesátkového punku, 80’s hardcore se špetkou post-punku, což jsou nepřeslechnutelné tvůrčí vlivy autorské dvojice zpěvačky Jenny Angelillo a kytaristy George Ragera, odrážející se v aktuální tvorbě kapely.

Nahrávka vznikala v průběhu února a března 2020 ve Station House studiu, za spolupráce s Grammy ověnčeným producentem Markem Rainsem. Kapela prakticky dokončila nahrávku v momentu, kdy se Los Angeles ocitlo v situaci uzávěry související s přicházející pandemií. Následné plány na veškerá turné k propagaci nahrávky byla zrušena, tak jak se globálně zastavil celý kolotoč živého hraní.

Tak jak veškerá živá hudba čelí výzvám, jaké ve své moderní podobě ještě nezaznamenala, kapela s očekáváním vyhlíží dobu, kdy bude moci vyrazit zpět na cesty. Doplněni bubeníkem Nickem Agularem a baskytaristou Mikem Westem, jsou Neighborhood Brats připraveni vyrazit zpět do akce. Tak jak říkají v písni We’ll Find You, také obsažené na albu.

Evropská edice desky vychází u Taken By Surprise Records.

„We wrote this record coming off the busiest year in the band’s history.
Mark and I were wrapping cables when LA shut down.
Jenny and I said goodbye outside, as we realized that
our tours would most likely be getting canceled.

This album is for everyone.“ – George Rager, January 2021

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button