Pozvánky

Druhý březnový víkend proběhne další stream na podporu Klubu 007

Další benefiční koncert? Proč ne! Legendární Klub 007 se tasí s dalším benefičním livestreamem. Ten proběhne 12. a 13. března a předvedou se na něm kapely Girl On Horse, Odd Boys, Sour Bitch, The Gangnails, Hippie Chippies, Kung-fu Girlz, Arrogant Twins a The Rocket Dogz.

Poslední lednový víkend vám v obýváku znělo dost tvrdé muziky, kterou si většina z vás nenechala ujít. Rychlé a důrazné sety se prolínaly s rozhovory kapel v režii Kids and Heroes, takže jste doma měli o zábavu postaráno. Teď ovšem přichází další benefiční koncert pod taktovkou legendárního klubu, tentokrát spíše punk-rock’n’rollového rázu. Takže jestli nemáte co dělat, nebo se sejdete s partou na bytě, tady máte jistotu!

Produkční z klubu 007 Moniky jsem se zeptal na pár otázek:

Co tě nakoplo na další stream?

O streamování na Sedmičce mluvíme už od loňského března. K opravdové akci nás ale „vyprovokovali“ až Kreas Promotion, a tak proběhl koncem ledna historicky první 007 stream. Povedl se! Vybrané peníze klubu moc pomohou. Živé koncerty jsou pořád v nedohlednu, a proto chceme zkusit streamovat dál. Tentokrát nás nakopli Girl On Horse, my se chytili a celá mašinérie už je v pohybu. 12. a 13. března vytasíme punk rock, r´n´r, folk a další super esa z rukávů.

Line up kapel je dost pestrej, na koho se nejvíc těšíš nebo jsi nejvíc zvědavá?

Line up je luxusní, na pomoc Sedmičce zahrají fakt skvělé kapely, těším se upřímně úplně na všechny. Koncept bude stejný jako v lednu. Krátké sety, o pauzách rozhovory opět pod taktovkou Marka z Kids and Heroes. Libovolný příspěvek možno zakoupit na Goout.net a mít tím exkluzivní přístup ke koncertu v reálném čase, ale od neděle 14. 3. bude celý záznam k dispozici zdarma, komukoliv, kdykoliv, do konce věků internetů.


Line up pátek 12. 3. od 19:30

GIRL ON HORSE

Páteční večer otevře mladá krev z garážového podsvětí Mělníka. Rock´n´Roll Garage Punk Rock, od každého ždibec, dohromady pěkně peprný kulový blesk – volume doprava, tři figury jako rozbušky, co se na pódiu odjistí a záhy vybuchnou. Poprvé, ale určitě ne naposled, živě (neživě) na 007!

ODD BOYS

Tak pozor. Tady bude jedna exkluzivní a pěkně vypečená premiéra. Hochy po očku už nějaký čas sledujeme. Ex Eastern Star, Bad Taste, Try Hards. Už to zní jako škandál! Aktuálně chystají první 4 skladbový demáč. A tak my se moc těšíme na garage punk rock (jistě lubricated like a fox) naživo, respektive přes ty internety.

SOUR BITCH

Holky slaví 13 let od svého vzniku! To, kam to s kapelou dotáhly, je neuvěřitelné. Každý jejich koncert bere dech. Beze srandy, ony jsou světové! Našly tu nejlepší kombinaci punku, rocku, rock and rollu, ale i underground popíku. Celý to dohromady funguje v každičkým šroubku. Kabriolet, slunce pálí, vítr v nekonečně dlouhých vlasech, černý brýle musí být, drink, cígo a jízda tvýho života. Kick Ass dámská jízda!

THE GANGNAILS

This is Baron Prášil kurňa skvělej Rock and Roll! Veteráni na scéně, since 2000, ovšem hoši stále duchem mladí, hudební invencí i odolností jater taktéž. Sestava pozměněna, nová deska na dohled i na omak, už je moct rozjet živé koncerty a zahltit publikum jednou peckou za druhou. Tak do té doby alespoň on lajn ochutnávka, pěkně s tanečkem přes tři pekla, punk, rock and roll, rockabilly, psychobilly, námořnický blues a kdo ví co ještě pánové hodí do placu. Každopádně to umí házet skvěle!

Line up sobota 13. 3. od 19:30

HIPPIE CHIPPIES

Nejdřív dlouhý seznam kapel, z jejichž útrob pochází členové nové skandální formace Hippie Chippes. Anyway, Dead Letters, Bezobav s obavou, THE OXX, New/Old, Cirguz, The Junk Food. Dále prozradíme něco z peprného koktejlu, co hoši v atomovém krytu namíchali. Nálož country, špetka punku, facka folku, filthy kytary, chřestýše, tamburína a kovbojské zpěvy. A na závěr doplníme scenérii. Route 66, truck s návěsem, oblak prachu za ním, přes silnici vítr pofukuje kutálející se trávu. Truck staví u zaplivanýho baru, kde pro partu zhýralců a šlapek hraje pět podezřelých zombie muzikantů.. no a show (nebo zápletka v tarantinovským filmu) může začít!

KUNG-FU GIRLZ

Ach ty Kung-Fu Holky. K Sedmičce už prostě patří. Za 10 let vytunili svoje prostopášné punk rockové orgie k dokonalosti. Vyždímali do nich luxusní pohodička melodie a riffy jako víno, ale taky svůj nekontrolovaný vztek a přesně mířené údery pěstí, tempo přesně tak akorát na uhnání jezevce v říji, svět punk rocku je v Čechách ještě stále v pořádku, díky vám hoši. Jo a kupujte jejich super novou desku, je to nehorázná jízda!

ARROGANT TWINS

Toto zpupné siamské hudební těleso nemá v Čechách obdoby. Totální kulervoucí master piece jen ve dvou lidech. Rock And Roll kousavý jako Piraňa, vtipný jako Fantozzi, stylově prezentovaný a na vysoké úrovni jako Profesionálové. Nedá se úplně popsat. Musí se zažít. Volume doprava, nadávky návdavkem, poškození vašeho monitoru a repráků zavařením je dosti možné.

THE ROCKET DOGZ

Kam čert nemůže, nastrčí tyhle tři psychouše! Pražské elitní raketové komando The Rocket Dogz. Mazaným vysoko rychlostním Rock And Rollem válcují všechna možná i nemožná publika už 14 let. Atmosféra každého jejich živého koncertu se dá ihned při servírování nakrájet a osmažit na kůrčičku. Jsme si naprosto jisti, že vás předávkují svou energií i přes obrazovku. Mějte po ruce něco na uklidnění. This is Zombie Maso Psycho Rock´n´Roll!

Facebook event

Předprodej na pátek

Předprodej na sobotu

Související

Back to top button