Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači BigFace z Heavyball?

Pořád nás neomrzelo vyzvídat, co se točí na gramofonech nebo v playlistech osobností hudební scény. Tentokrát skončil na mušce aktuální britský objev Heavyball, konkrétně jejich frontman a kytarista BigFace. Koukněte, co má rád, a nenechte si je ujít v sobotu 5. ledna v U-Turn pubu v Mladé Boleslavi. Večírek, který otevřou The Junk Food, mají v režii Skinnyboy production a jedná se o poslední akci U-Turn pubu vůbec – klub končí. O důvod víc být u toho! 

 

The Specials – Blank Expression

Miluju tenhle track, speciálně v tomhle ročním období! Souznění mezi rytmickou sekcí a vokálama je úžasný a vypráví skvělej příběh!

[youtube id=“FdzJun0mEXE“ width=“620″ height=“360″]

The Kinks – The Village Green Preservation Society

Opravdu jsem se nedávno vrátil zpátky k The Kinks a musím říct, že mají několik výjimečných alb. Celá tahle deska je o změně a je aktuální dneska, stejně jako byla aktuální kdykoliv předtím.

[youtube id=“lc7dmu4G8oc“ width=“620″ height=“360″]

Fling – Just a Dog

Skvělá nová kapela z Bradfordu. Právě vydali první album na vinylu s několika výbornými hity a tohle je jeden z mých nejoblíbenějších.

[youtube id=“lWVsxxtG7ik“ width=“620″ height=“360″]

The Upsetters – Return of Django

Classic, classic , classic! Miluju trumpetu v půlce tohohle songu – ten zvuk zděšení! Z Return of Django je cítit, že kapela v tý době prožívala skvělý časy!

[youtube id=“ax5phXqMjCU“ width=“620″ height=“360″]

Sleaford Mods TCR

Parádně vystavěnej track. Neuvěřitelně jednoduchá opakovaná podkladová linka s úžasnym příběhem nad ní. Zábavný a velmi pravdivý!

[youtube id=“KT2mLi7ldew“ width=“620″ height=“360″]

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button