NovinkyZahraniční

Touché Amoré chystají novou desku. Poslouchejte první vlaštovku

Lament, tak se bude jmenovat deska, kterou emo-hardcore kapela Touché Amoré z amerického Los Angeles vypustí do světa 9. října. Už teď je ale venku první ochutnávka z páté velké desky kapely, singl Limelight.

Lament vyjde více než čtyři roky po velmi povedené a emotivní desce Stage Four. Hudebně se, alespoň podle první ukázky, album příliš nevzdálí od zvuku, na který jsme u Touché Amoré zvyklí. Jiná však má být nálada desky. Po depresivní a dumavé Stage Four, jejímž hlavním tématem byla smrt matky frontmana kapely Jeremyho Bolma, má být Lament o hledání nové naděje, lásce a empatii.

Deska vyjde na labelu Epitaph Records a jejím producentem je Ross Robinson. Jméno, které stojí třeba za zvukem Korn či Slipknot. Už na první zveřejněný song si Touché Amoré přizvali také hosta, je jím Andy Hull, frontman Manchester Orchestra. O vizuál k písni Limelight se pak postaral kytarista kapely Nick Steindhart

Známý už je také tracklist desky Lament, najdeme na něm jedenáct písní, včetně single Deflector, který kapela představila v loňském roce:

1. Come Heroine
2. Lament
3. Feign
4. Reminders
5. Limelight [ft. Andy Hull] 6. Exit Row
7. Savoring
8. A Broadcast
9. I’ll Be Your Host
10. Deflector
11. A Forecast

[youtube id=“MnQTsq1womA“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button