NovinkyZahraniční

Belgičtí Brutus vydávají album Unison Life. V březnu ho přivezou do Prahy

„Chtěli jsme, aby každý song na albu působil jako ten úplně poslední, který jsme kde napsali.“ Nechalo se před vydáním novinky slyšet belgické trio Brutus. A záměr se povedl – nahrávka Unison Life, která vyšla v druhé polovině října, zní nejen jako silná labutí píseň kapely, ale také jako ideální soundtrack konce světa.

Brutus si od svého začátku v roce 2014 našli v hudební scéně své specifické místo. Naposledy ho kapela ozdobila skvělou nahrávkou Nest z roku 2019, a nyní přidává další post-všechno (rock, hardcore nebo metal) klenot. Unison Life vyšlo na labelu Sargent House a nabízí přehlídku silných, atmosférických skladeb, kterým vévodí především specifický vokál a přednes bubenice a zpěvačky v jedné osobě Stefanie.

Once more we sing along. To this never ending song.
Once more we carry on the pain, what have we done?

Intence, se kterou album vznikalo, ale rozhodně neznamená, že by se Brutus albem Unison Life s hudebním či snad jiným světem loučili, snad právě naopak. Už nyní je například jasné, že songy složené pro apokalypsu kapela představí českým posluchačům v Praze, kam Brutus zavítají 18. března do Kasáren Karlín.

Související

Back to top button