Cz/SkNovinky

Liberečtí emo-hardcore Lorelai debutují emotivním trackem Sleep

Liberečtí Lorelai sice existují už od roku 2021, až letos v únoru se ale blýskli se svou debutovou skladbou – jedná se o tři a půl minuty dlouhý a emocemi nabitý song Sleep, s moderním emo-hardcore zvukem a vlastním videoklipem.

I’ve got monsters under my bed. I find it hard to fall asleep.“ Skladba pojednává o tom, jak lehké může být ztratit se ve vlastních myšlenkách, a jak těžké může naopak být podobným myšlenkám uniknout a najít kýžený spánek.

Debutovou skladbu vydali Lorelai na ANKN records, kde nyní stojí po boku kapel jako Skywalker nebo Tchers. Mix a master skladby si vzal na starost Damián Kučera a o vizuální stránku videoklipu k songu Sleep se postaral Láča z Hopes.

V souvislosti s Lorelai se lze dočíst, že inspiraci pro svou hudbu sbírají u jmen jako Defeater, Touché Amore nebo Casey. Obzvlášť poslední zmínění jsou pak v novince opravdu slyšet – emocemi nabitý vokál, podmanivá dominantní melodie a trochu té naivní, bolestivé upřímnosti. To všechno tam je.

Lorelai už se na pódiích objevili po boku kapel jako Krang, Brighter days či Depression Island. Podle jejich profilu na Facebooku je v dohledné době žádné další shows nečekají. Ale podle ohlasů, které jsem na single Sleep zachytil, o Lorelai určitě ještě uslyšíme.

Související

Back to top button