NovinkyZahraniční

The Offenders zdraví z Berlína s novým klipem

Z tábora italsko-německé party The Offenders, umně kombinující reggae, ska, punk, mod revival i další vlivy, nepřicházely již delší dobu žádné novinky. Ale podobně jako italští Talco, i oni na konci roku dávají ochutnat z nové desky prostřednictvím klipu – toho se dočkala první skladba Wie Geht’s?, mající anglický text a německý refrén.

Zdá se, že kapela vsadila na lehce popovější notu a ústřední popěvek zároveň silně připomíná ten ze songu Hooligirl od italských chuligánů Los Fastidios. Klip se natáčel mimo jiné ve spřízněném Milchbaru v berlínském Kreuzbergu a výsledek bohužel vyznívá poněkud rozpačitě. Abych ale jen nekritizoval – posuďte sami, jak se prezentace první vlaštovky z alba Heart Of Glass (staří dobří Blondie, že?) povedla.

Deska vyjde 12. ledna u vydavatelství Destiny Records a bonusem ke čtrnácti skladbám budou nejen dva tracky navíc, ale i pěkný old schoolový přebal.

Během následujícího turné se můžeme na The Offenders těšit i v České republice, a to 24. února v plzeňském klubu Buena Vista a poté 23. března v pražském Rock Café.

[youtube id=“HLKIz3jFDI4″ width=“620″ height=“360″]

Tony Youngfield

Sometimes antisocial, always antifascist. Sailor of rock'n'roll since 2007, journalist since 2013. DJ Tony Looney Drill since 2018. You have no right to know anything more about me.

Související

Back to top button