Cz/SkNovinky

PREMIÉRA: Kung-fu Girlz posílají do světa EP To nejlepší z konce světa

Profláklá pražsko–kladenská streetpunková kapela Kung-fu Girlz byla známá svou nízkou nosičovou produktivitou. První dlouhohrající album vydali po 10 letech. Letos v září kluci šokují všechny a především sami sebe s novým nosičem teprve po tříleté odmlce.

Kapela pojmenovala své nové album „To nejlepší z konce světa” a formátově půjde o jednostranný 12“, který obsahuje 5 zbrusu nových songů. Novinkou je, že všechny songy na nahrávce jsou v češtině. Pozornější posluchač si také všimne vývoje celkového soundu kapely a změny v sestavě, kdy zakládajícího člena kytaristu Matěje nahradil Kráťa aka OiOiPiratoi. U Kung-fu Girlz se jedná o první změnu v sestavě po 13 letech fungování kapely.

Nahrávka vznikla v září 2022 ve studiu Golden Hive pod zvukovou taktovkou Amáka a o obal desky se postaral Ondřej Vlk (horylesy.cz).

Jelikož je OiOi Piratoi kladenský patriot, tak Kung-fu Girlz album pokřtí hned dvakrát. První křest proběhne 8. 9. v kladenském Auto Da Fé a druhý v sobotu 9. 9. na strahovské Sedmičce. Jako hosté vystoupí na obou akcích pražští punk/rock´n´roll harcovníci The Gangnails. V Praze čeká na návštěvníky bohatý doprovodný odpolední program. Od 17:00 bude na plácku před klubem vegan grilovačka, Kung-fu Girlz DJ´s a na baru bude k dispozici čepovaný craft beer od pivovaru Lobeč. Po pražském koncertě se můžete těšit na afterparty v režii DJ Bashy z The Ugly Selectors. Zazní to nejlepší z reggae, punku a oi. Na Kladně proběhne po koncertě afterparty s DJ Lavrmenem.

Pátek 8. září, Auto Da Fé, Kladno (+ The Gangnails)
https://www.facebook.com/events/1017435562616139
Pátek 9. září, Klub 007 Strahov, Praha (+ The Gangnails)
https://www.facebook.com/events/1613419095848530

Související

Back to top button