Cz/SkNovinky

The Fialky se v novém klipu ohlíží za festivalem Mighty Sounds

Dva roky stará písnička Až se ti podaří z poslední řadové desky The Fialky se dočkala klipu. Ten kapela natáčela letos v létě na festivalu Mighty Sounds, kde si v hlavním pátečním čase zahrála asi největší koncert své 22leté kariéry.

Videoklip zpracoval Robert Harvánek a záběry pořídili kluci z MakeItReal, kteří mají na svědomí i oficiální aftermovie festivalu.

„Bylo to neskutečný. Už jen ta zpráva, že máme hrát v pátek v 8 večer na hlavní stage, mě hodila do takový trémy, že jsem měl vlka a beďary na bradě. Nakonec si z koncertu pamatuju hlavně to, že jsme pusou nafukovali 100 balónků, který jsme do lidí vykopli na Punk sex pivo. Ne, kecám, byla to euforie a pro nás neskutečněj zážitek. Slyšet tolik lidí, jak s náma zpívají naše písničky, nebo jak si sedli při Pod tlakem, nezažíváme každej den,“ komentuje výrazná tvář kapely Kečup.

Připomínáme, že Mighty Sounds oznamují první kapely na rok 2023. Kromě headlinerů Rancid zveřejnili také Ignite, The Toasters nebo Dub FX. Pro další info sledujte událost.

The Fialky aktuálně objíždějí kluby po celé ČR za podpory E!E nebo Houby. Můžete je vidět tady:

  • Pá 21. 10. Děčín / Hudební klub Le Garage Noir Děčín + Houba
  • So 22. 10. Kolín / BAR Pod Hodinama + Houba
  • Pá 28. 10. České Budějovice / MC Fabrika + E!E
  • So 29. 10. Sedlčany / Pohoda + E!E
  • Pá 18. 11. Praha / Vagon + Houba
  • So 19. 11. Pardubice / ABC Klub – Volant fest

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button