NovinkyZahraniční

Descendents chystají novou desku, která vás vtáhne do historie kapely

Jejich album Everything Sucks letos slaví čtvrtstoletí a debut Milo Goes to College má za rok dokonce 40 let od vydání. To ale stálice amerického přímočarého punk rocku Descendents nezastaví ve vytváření nových songů. Anebo třeba v návratu v čase a vypuštění dosud nevydaných nahrávek s původním kytaristou Frankem Navettou.

Právě pro letošní rok se Descendents rozhodli vydat nové album 9th and Walnut, nazvané podle zkušebny na Long Beach v Kalifornii, kde kapela působila. Celé dílo je v původní sestavě: zpěvák Milo Aukerman, na basu Tony Lombardo, kytarista Frank Navetta a na bicí Bill Stevenson. Kapela začala na desce pracovat už v roce 2002, ale z důvodu smrti Franka Navetta v roce 2008 ji nikdy nedokončila.

Na album se vešlo 18 skladeb. Těšit se můžete na jedny z nejranějších songů kapely z let 1977-1980 a mimo jiné také nové verze songů Ride the Wild a It’s a Herectic World. Ty byly původně vydány roku 1979 s Navettou a Lombardem, před Aukermanovým příchodem do kapely v roce 1980. Nahrávku pak uzavírá cover Glad All Over od The Dave Clark Five.

Deska, jejíž součástí je i následující skladba Baby Doncha Know, vychází 23. července na Epitaph Records.

[youtube id=“alERHDp5YFU“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button