AnketyCo má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Matej z From Our Hands?

Slováci From Our Hands se letos vrací pódium největšího českého festivalu Rock for People. Tak jsme se zeptali zpěváka a kytaristy Maťa, co má aktuálně v přehrávači, vinylu nebo v hudební aplikaci.

Slowthai

Najradšej mám jeho nový album Ugly. Každá pesnička z neho je veľmi expresívna, niektoré až tak, že ich občas musím vypnúť pretože sú príliš nervózne a prenáša sa to na mňa.

Idles

Páči sa mi od nich asi všetko. Celý ten prístup k muzike je mi sympatický.

Colapesce & Dimartino

Ani neviem ako sa ku mne dostala ich muzika, aaj keď nerozumiem ani slovo o čom spievajú, ich posledné pesničky sa mi páčia ohromne. Musica leggerisima alebo Splash majú aj skvelé klipy.

Thrice

Celkom ako blesk z jasného neba ma potešil znovu nahratý album the artist in the ambulance. Album vyšiel povodne v roku 2003 a všetci sme ho mali veľmi radi. Mám to tak, že väčšinu albumov co sa mi kedysi páčili nemôžem počúvať pravé kvôli zastaranému zvuku a aranžom. Thrice to mali zrejme podobne a album sa rozhodli znovu nahrať a vydať na začiatku tohoto roka.

Jungle

Pred rokom a čosi sa mi narodila dcéra Karolína. Neviem čím to je, ale najviac sa jej páči kapela Jungle. Jej úplne najobľúbenejšia pesnička od nich sa volá Keep moving. Doma túto pesničku počúva niekoľkokrát denne. Páči sa aj mne a preto ju sem určite musím dať.

Amyl and the Sniffers

Pamätám si ako ma pred rokmi príjemne prekvapila táto kapela. Pesnička Hertz patrí doteraz k mojim najobľúbenejším songom vôbec.


Související

Back to top button