Cz/SkNovinky

Tři roky po smrti kapely vychází diskografie Hlinomazu. Na podporu Sedmičky

Všechny songy, které za čtyři roky své existence poskládala dohromady kapela Hlinomaz, nyní posmrtně vycházejí – poprvé všechny pohromadě. Peníze, které nahrávka vydělá, poputují na podporu kultovního strahovského Klubu 007 v době kulturní krize.

Hlinomaz fungovali ve složení Banán, Himla, David a Vojta, a členy kapely můžete dnes zastihnout třeba ve Vole, Bahratal, Lvmen či Protijedu. V rozmezí let 2013 až 2017 vydala kapela celkem šestnáct songů, které teď pohromadě pod křídly Stoned To Death nahrála na bandcamp jako benefici na pražskou 007.

Stoned To Death kapelu popisují takto: „Hlinomaz byla hrubá neotesaná apokalyptická síla, která bičovala posluchače šlehanci hluku a chaosu a dráždila slabé žaludky neustále se zvětšující jizvou na Banánově čele, do které se po vzoru Cronenbergova VIDEODROME snažil vsunout celý mikrofon. Naštěstí se kapela rozpadla dřív než se mu to zcela podařilo.“

Kromě koupě hudby Hlinomazu můžete klub podpořit taky koupí benefičního merche. V nabídce jsou trika a mikiny, stačí si o ně napsat na fb Stoned To Death Records.

Související

Back to top button