NovinkyZahraniční

Probuzení legendárních BL’AST! Poslechněte si jejich nové EP

Překvapivý sedmipalec přichystala kalifornská hardcore punková ikona BL’AST. Původní členové kapely Clifford Dinsmore a Mike Neider se spojili s Chuckem Dukowskim z Black Flag a Davem Grohlem (Nirvana, Foo Fighters, Probot a patrně i Ghost) a výsledkem je EP s názvem For Those Who’ve Graced The Fire! Na vinylu, který vyjde 30. října u Rise Records, najdete dvě skladby. Obě si můžete pustit pod článkem.

Proslýchá se, že by měla vyjít i dlouhohrající deska BL’AST. Jednalo by se o první řadové album od roku 1989, kdy pod hlavičkou kultovních SST Records vyšla nahrávka Take The Manic Ride.

[youtube id=“rYt9Gul9too“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“2izPMllugjs“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button