NovinkyZahraniční

Oi! v časech koronaviru: digitální stream nové desky The Young Ones

V současném čase, kdy se zastavily všechny koncerty, kapely jsou nuceny rušit naplánovaná turné a všichni jsou v nejistotě, kdy se může situace vrátit k normálu, je jakákoliv zpráva o novinkách více než vítaným probuzením z letargie posledních dní. Jednou takovou novinkou je, že holandská Oi! kapela The Young Ones vydává novou desku Cream of the Crop.

V tomto čase měla již distra obsadit vinylová verze, vzhledem k situaci se ale kapela spolu s labelem rozhodla k vydání na digitálních platformách. Aktuálně si tedy můžete desku pustit například na oblíbeném Spotify.

The Young Ones jste mohli vidět v lednu naživo v klubu Famu, kde pár nových songů již představili, na našem webu s nimi vyšel i rozhovor.

Kapela si na novém album udržuje svůj čitelný styl a nezabrušuje do ničeho nového. Jejich projev je silně inspirovaný zvukem Cockney Rejects, výrazný vokál a sborové refrény budou sedět fandům kapel jako The Business nebo The Blitz. Deska obsahuje 7 songů na stopáži necelých 23 minut, takže rozsahem jde o obvyklý formát 10″, na který jsme u The Young Ones zvyklí.

Fyzické vydání vinylu na labelu Contra records se trochu protáhne, ale jestli nemáte v karanténě do čeho píchnout a hladovíte po novém materiálu od kvalitní Oi! kapely, tak tohle je jasná volba pro další dny.

Foto: michel_vanderhoven_photography

Související

Back to top button