Pozvánky

Jako kdyby spolu Ramones a The Strokes strávili divokou noc. Bad Nerves míří do Prahy

Najde se někdo, pro koho je tahle pětka z Londýna už ohraná písnička? Pro většinu stále skrytý neopracovaný klenot. Chytlavý power punkrock ještě nikdy nebyl tak glam a sexy jako Bad Nerves. Už 15. 10. se můžete přijít přesvědčit do pražského Underdogs‘.

Všem zkušenějším posluchačům tohohle žánru samozřejmě vyběhne na tváři krom úsměvu i otazník na čele. „Znám to, nebo bych měl znát?“ Každopádně musíte Bad Nerves vidět naživo. Pro fanoušky Radioactivity, Mind Spider, The Marked Men či Reatards nová krev do žil.

Pětice z východního Londýna se zálibou v klasickém rock’n’rollu i současném punku, která má v popisu práce nosit kožené bundy, černé brýle a předvádět unylé pózy. Rozhlasový moderátor BBC Radio 1 a člen Bloodhound Gang Daniel P. Carer označil BN jako horkého kandidáta na budoucí velkou stadiónovou kapelu.

Pokud se nechcete někdy v roce dva tisíce třicet sedm mačkat někde v Alzák Aréně pro dvě miliardy lidí, máme pro vás náhradní řešení. V pražském klubu Underdogs’ budou nejen naše špatné nervy už 15. října.

FB EVENT

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button