NovinkyZahraniční

Box i samostatná LP. Vychází kompletní nahrávky Subhumans z let 1981-1986

Dík Pirates Press Records vychází kompletní nahrávky britských politických punks Subhumans z let 1981 až 1986. Desky vychází samostatně a zároveň jako exkluzivní boxset.

Každé klasické LP – The Day the Country Died, From the Cradle to the Grave, Worlds Apart, 29:29 Split Vision, EP-LP a Time Flies + Rats – bylo nově vylisováno na pěti barevných variantách: Black, Blood Red, White & Black Galaxy, Deep Purple a Blood Red & Black Galaxy. Deep Purple je exkluzivně k dostání v kamenných obchodech s deskami prostřednictvím RSD Essentials. Blood Red & Black Galaxy je nejvzácnější a je pouze v boxu.

Komplet je uložen v černé krabici s ikonickým lebkovým logem kapely a obsahuje 52stránkovou knihu o rozměrech 12 „x12“, která obsahuje deníky Dicka Lucase z nahrávání a hraní v této éře, spolu s ručně psanými texty, fotografiemi a dalšími materiály z osobní sbírky kapely. Součástí balení je také plakát a podložka s logem.

V neposlední řadě je přiložena kolekce sedmi písní kapely Unfinished Business v podobě 10″ desky. Toto nevydané EP je pro sběratele raritou, zejména na vinylu, a tato nová 10″ verze je exkluzivní součástí boxu.

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button