NovinkyZahraniční

Frontman Retox rozjíždí nové projekty, mimo jiné i s ex-bubeníkem Slayer

Je to jen pár týdnů, co na strahovské Sedmičce představil bývalý bubeník Slayer Dave Lombardo svůj projekt Philm, a už je tahle kapela minulostí. Nebyl by to ale Lombardo, aby seděl s rukami v klíně. Dal se dohromady s neúnavným členem kapel Retox, All Leather, The Locust a Head Wound City Justinem Pearsonem, aby vytvořili novou kapelu s názvem Dead Cross. Premiéru si střihnou 2. prosince v hollywoodském The Roxy Theatre a dle vlastních slov se bude jednat o „přímočarý a brutální punk“.

Mimo to dal Pearson dohromady s hip-hopovým producentem Lukem Henshawem Planet B. Těm vychází 27. listopadu u Three One G debutový sedmipalec s názvem Wrong Utopia.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button