NovinkyZahraniční

Poznejte nový soulový projekt Tima Armstronga s názvem Witchita

Už to ani nestíháme sledovat. Není to tak dávno, co Tim Armstrong z Rancid zveřejňoval den co den po celý rok jednu novou písničku za druhou pod názvem Tim Timebomb And Friends. Spousta coverů, nových verzí starých songů, celkem 365 nahrávek. Pak přišla další vlna obrazů a kreseb a s tím spojená druhá autorská výstava.

A v naprosté tichosti se dal Tim Armstrong dohromady se zpěvákem Maxem Schneiderem a bratry Bivonovými z The Interrupters, aby vznikl nový soulový projekt Witchita. Debutový sedmipalec s dvojící songů a limitovaný počtem sto kusů vychází u Hellcat Singles Club, což je nová edice Hellcat Records. Obě písničky z debutu, Mrs. Magoo a The W.O.R.M., si dejte pod článkem.

[youtube id=“8AfERHDvHlA“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“dOqGlALLYXo“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button