Pozvánky

Podpořte Klub 007! O víkendu proběhne benefiční stream

Sice bychom vás radši zvali na opravdovej koncert, ale v týhle době se nedá nic dělat… Anebo dá? Co třeba přispět na dobrou věc a koupit vstupenku na víkendový stream, který chystá Klub 007 Strahov? V pátek zahrají Narcosa, Jonestown, I am Pentagon a Decultivate, v sobotu Rato Triste, Sněť a Brutally Deceased. Páteční sestavu navíc mezi sety vyzpovídá náš redaktor Marek Hadrbolec.

Kreas Promotion přišli s návrhem udělat benefiční stream pro 007. A výsledek? Dva večery, 7 super hero kapel, žánry hard, fast and loud, tak jak je na kopci zvykem. Sety nehorázně krátké a maximálně zničující!

Rok 2020 Sedmička přežila. Další vyhlídky ale pořád nejsou dobré. Předprodej najdete na GoOut.net a můžete si vybrat libovolnou výši příspěvku. Vše po zaplacení nejnutnějších nákladu půjde jako přímá podpora klubu.

Přenos technicky zajistí klub AVC ČVUT.

„Nejde o to být v přesně danou dobu u počítače (i když tučná sledovanost by nás všechny děsně potěšila). Stream ze záznamu zveřejníme posléze zdarma. Jde o support klubu, aby přežil i rok 2021. DĚKUJEME VÁM VŠEM, co nám pomáháte i co nás podpoříte!“ zní z klubu.


29. 1. 2021, 19:30

NARCOSA
Nová pražská kapela, postavy zcela známé, až provařené. Neučesaný death metal pocukrovaný crust punkem jako pekelný dortík. Poctivá old school nakopávka pozadí.

JONESTOWN
Jednotka rychlého nasazení (nejen) z Kladna je zpět, a to v původní sestavě. Hardcore punk nadívaný crustem jako vykostěný krocan dynamitem. Since 2003!

DECULTIVATE
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos. A toto jest dokonale ovládnutý chaos hardcore punku. V rychlosti, temnotě a síle na stupni deset z deseti. Od roku 2017 masakruje ctěné publikum, kde se jim jen zlíbí.

I AM PENTAGON
Hardcore jako z devasátkovýho žurnálu. Geniální melodie, silný valivý odpor a ta správná řezničina v jednom. Postoje rovný, texty upřímný, never mind mid life crisis, here is I Am Pentagon!

Vstupenky: goout.net


30. 1. 2021, 19:30

RATO TRISTE
Sludge Noise Inferno. Temná blata v mlze, těžkotonážní riffy, lebeční kost prohrává souboj s mramorovou deskou. Tak to mají mazlíčkové rádi.

SNĚŤ
Poměrně nová kapela na poli chorobného, středně tempého filthy death metalu, který tu ovšem nikdo jiný ani vzdáleně neprodukuje. První velká deska je na spadnutí, a proto mají teď pánové ze studia pěkně nadrceno a dojde i na úplně nový biče. Auvajs.

BRUTALLY DECEASED
Nezničitelný vokalista Žlababa táhne tuhle smečku morbidně skvělýho death metalu již 14 let. Na domácí půdě absolutní špička svého krvesajného oboru. Není co dodat, modří už vědí. Tyhle „písničky“ si za rámeček nedáte. Těma se odpálíte.

Vstupenky: goout.net

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button