Cz/SkNovinky

Ochutnej solidaritu, zachraň Bajkazyl! Vychází 46 songů na podporu brněnského klubu

Kluby milují svoje kapely a kapely milují svoje kluby. Lásce v podobě podpory se v současnosti od muzikantů dostalo taky brněnskému klubu Bajkazyl, který pod kolejemi hlavního nádraží už čtyři roky funguje jako bar, klub, cyklodílna i prostor pro setkávání. 

Nahrávka nese název Bajkazyl Solidarity Sampler a vychází na bandcampu pod záštitou Bed People Booking. Na Sampleru na vás čeká pestrobarevná paleta muziky, která reprezentuje neméně pestrou dramaturgickou činnost klubu, sahající po zajímavých kapelách jak do nejrůznějších stylů, tak nejrůznějších míst.

Celkem šestačtyřicet songů zabalených do akustických kytar, elektronických  beatů, ostrých bicích, mluveného slova a mnoha dalších hudebních postupů a rekvizit, přichází podpořit oblíbené brněnské místo nejen z Česka a Slovenska, ale třeba taky z Nizozemska nebo Německa.

Nahrávku, která vás díky obrovskému rozsahu zabaví opravdu na dlouho a která vám navíc dá ochutnat zase trochu jiného hudebního podzemí, si na bandcampu můžete v digitální podobě hned zakoupit. Všechny peníze půjdou na podporu klubu, na který se v poslední době sypala jedna nepříjemnost za druhou.

Foto: Matěj Krč

Související

Back to top button