EPRecenze

Dissekerad / Earth Crust Displacement – Split EP

Stockholmští Dissekerad se po menší odmlce v letošním roce opět přihlásili o slovo. Tentokrát společným EP s Earth Crust Displacement, vydaným pod křídly aktivního německého vydavatelství Rawmantic Disasters.

Dissekerad servírují dvojitou dávku nezaměnitelného švédského post-dischargeovského hardcore, navazujícího na klasiky z osmdesátých let. Ostatně za bicí soupravou sedí Pyri z Avskum a mikrofon třímá Poffen z Totalitar, což mluví samo za sebe. Dissekerad mají nač navazovat a ten, koho baví jejich předchozí nahrávky, rozhodně nebude zklamán. Obě skladby patří k tomu nejvýraznějšímu, co pánové vypustili do světa. Fanoušci zmíněných Totalitar či Avskum by neměli otálet.

V místních končinách, myslím, velice dobře známí, berlínští Earth Crust Displacement, stejně jako na svých předchozích nahrávkách předvádějí středoevropskou reinterpetaci švédského raw hardcore, s bzučící kytarou a echem přebuzeným hysterickým jekotem zpěvu. Earth Crust Displacement v mnoha okamžicích evokují britské ušpiněné kapely přelomu osmdesátých a devadesátých let, s jejich okouzlením skandinávskou a japonskou syrovou punkovou vlnou, spolu s nakřáplým soundem.

[youtube id=“PR6I7Q8k0FY“ width=“620″ height=“360″]

Info

Label: http://rawmanticdisasters.blogspot.com/
Rok vydání: 2020

Tracklist

1. Dissekerad – Slaktens Massor
2. Dissekerad – Mardrömmen Startar
3. Earth Crust Displacement – Faden
4. Earth Crust Displacement – Assassination

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button