NovinkyZahraniční

Britští hardcore punks Knife Club servírují první ukázku z nové desky

Britská melo hardcore-punk parta Knife Club chystá vydání nové desky s názvem Our Club, Our Rules. Vyjít by měla 7. 4. 2023, a to jako vinyl ve dvou provedeních a kompaktní disk.

Kdo by nevěděl, odkud tady vítr vane, tak stačí zmínit, že v sestavě Knife Club najdeme členy kapel jako Haest, Nosebleed, Faintest Idea, Casual Nausea, Revenge Of The Psychotronic Man nebo Mousebrass and Matilda’s Scoundrels. Tím je tedy více než jasné, s kým máme tu čest.

Jako ochutnávku vykopli Knife Club aktuálně skladbu Repeat, Repeat. Krátkou, údernou a pěkně svižnou záležitost s jasným tahem na branku a překypující energií. Textově se track zabývá depresí a samoléčbou, při uvíznutí v monotónnosti každodenního života. Ke skladbě vznikl i klip, který je poskládaný ze živého setu kapely na Manchester Punk Festu z loňského roku. Knife Club tady zandavají opravdu slušně a na novou desku tak lákají velice přesvědčivě. Nezastavitelné tempo, dva střídající se vokály a nářez hezky od podlahy.

Na chystané desce najdete 11 songů a samotné vydání si vezme na starost hned několik labelů, konkrétně TNS Records, Kink Records (DE), DIY Kolo Records (PL), 5FeetUnder Records (DK), No Time Records (US), Geenger Records (CR), Deadlamb Records (IE) a Aktiver Ausstand in Plastic Records (DE). V současné chvíli už běží předobjednávky, takže je možné si ulovit svůj kousek.

Související

Back to top button