Cz/SkNovinky

Vydejte se na dekadentní svatbu v novém klipu pražských The Drain

Po roce vydala pražská glamrocková kapela The Drain nový klip k singlu z jejich poslední desky Bangolia. Nese název Running Away a po jeho zhlédnutí se budete cítit jako Alenka v říši divů pro dospělé nebo-li Bangolii.

The Drain vydali své poslední album Bangolia před rokem spolu s klipem k úvodní písničce Spank A Skank and Bang a nyní vydává další. Klip opět zrežírovala Kateřina Husáková a točí se kolem dekadentní svatby.

Vždycky když mě Drejni požádají o režírování klipu, tak vím, že to bude stát za. Moje dvě nejoblíbenější historky jsou asi výběr svatebních šatů a nákup točeňáku. Když jsme na otázku, tak kolik toho točeňáku bude, odpověděli, že asi tak třikrát kolem hlavy, tak na nás řezník koukal, jestli jsme normální,“ říká režisérka klipu.

Hlavní role v klipu ztvárňují Tomáš Havlínek s Kamilou Trnkovou, kteří si společně zahráli novomanželský pár. Kamila působí v Divadle pod Palmovkou a Tomáš hraje v Jihočeském divadle.

[youtube id=“YgDSSg2-Tno“ width=“620″ height=“360″]

A proč vlastně zrovna klip k této skladbě?

Running Away jsem vybral, protože je pro mě jeden z nejosobnějších songů. Význam nechci sám interpretovat, to je na každém, jak si to vyloží. Klip je i přesto hodně ilustrativní a jde po obsahu i významu textu songu, i když se to na první pohled nemusí zdát,“ vysvětluje Daniel Šubrt, frontman kapely The Drain.

Pokud byste chtěli vidět tyto provokatéry naživo, tak máte jedinečnou možnost si je poslechnout v polovině listopadu na třech koncertech s belgickými Triggerfinger v České republice a na Slovensku. Poté si kluci zahrají v Blansku, Slaným, Budapešti, Györu a Szegedu.

Související

Back to top button