NovinkyZahraniční

Temný post-punk švédských INVSN si našel cestu do drážek nového EP

Švédští INVSN nás baví. Nejenom proto, že jejich ústřední postavou je Denis Lyxzén z kultovních Refused, ale hlavně kvůli dokonale smíchanému post-punku a synth-popu s pořádně severskou atmosférou. Teď INVSN přicházejí s novým EP.

Dvanáctipalcové EP s názvem Forever Rejected bude obsahovat čtyři songy a vyjde 16. března u labelů Dine Alone / Woah Dad! V tracklistu nahrávky nechybí povedený cover písničky Love od Lany Del Rey, digitální verze navíc bude obsahovat i pátou skladbu Valentine’s Day. Kompletní EP si můžete pustit pod článkem a podle zatím neověřených informací se INVSN zastaví 27. dubna v Praze.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button