NovinkyZahraniční

Streetpunk z Melbourne: poslechněte si novou desku The Clinch

Streetpunková kapela z australského Melbourne The Clinch vydala na konci března novou desku. Jmenuje se Basecamp a je v pořadí druhým počinem v diskografii kapely.

The Clinch hrají kvalitní streetpunk, ve kterém se odráží inspirace osmdesátkovým Oi! soundem z Anglie, smíchaným s australskou rock’n’rollovou školou. Deska obsahuje půlhodinu odsýpajícího streetpunku zahraného v pětičlenné sestavě se dvěma kytarami. Zaujme fandy kapel jako Cockney Rejects, Bonecrusher, The Business, stejně jako Rose Tattoo.

Deska se kromě fyzického vydání dočkala i streamů na Spotify nebo Bandcampu, takže v současné situaci umožňuje poslech všem, kteří mají rádi aktuální Oi! a streetpunk v rychlejším tempu se silnými singalong pasážemi. Kdo preferuje kazetovou verzi, může desku dostat v tomto formátu, omezeném nákladově na 100 kusů.

Že je australská scéna na dobré úrovni, nám v posledních letech dokázaly namátkou třeba kapely The Corps, Marching Orders, Razorcut nebo Mouthgard. The Clinch se k těmto kapelám hrdě hlásí a přidávají se svou rukou k dílu.

Související

Back to top button