NovinkyZahraniční

Poznejte Oxley’s Midnight Runners, novou kapelu Larse z Rancid

Lars Frederiksen, kytarista a zpěvák Rancid, nemůže svou vášeň pro Oi! ukrotit ani po úspěšném projektu The Old Firm Casuals, a vrhl se s začátkem nového roku do další kapely. Arizonští Oxley’s Midnight Runners, kde se ujal kytary, momentálně nahrávají tři songy, ze kterých má v květnu vzejít sedmipalec s názvem We Are Legion. Ten pak pod svými křídly vydají Oi! the Boat Records. První náznak si můžete poslechnout už teď.

Svou koncertní premiéru si Oxley’s Midnight Runners užijí 27. března na festivalu The Hooligan Holiday v arizonském Scottsdale po boku Lower Class Brats a jak jinak než The Old Firm Casuals.

[youtube id=“VYfKY7mctQA“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button