NovinkyZahraniční

Kanadští The Creepshow servírují nový videoklip a jsou na cestě do Brna

Na novou řadovku oblíbených Kanaďanů Creepshow se čekalo dlouhé čtyři roky. Druhé album s Kendou za mikrofonem, nazvané Death At My Door, vyšlo v září 2017 a kapela teď čerstvě natočila videoklip k písničce My Soul To Keep.

My Soul To Keep aktuální album uzavírá a to se projevuje i na celkovém vyznění songu. Celé album, které vyšlo už tradičně u Concrete Jungle Records, si můžete stále poslechnout na bandcamp profilu kapely.

V rámci právě probíhajícího evropského turné se The Creepshow zastaví i v brněnském klubu Eleven. Zahrají tam v sobotu 24. března a doprovod jim udělají bluegrass pankáči z Virginie Gallows Bound a pražští syčáci s čerstvou deskou na krku The Rocket Dogz.

[youtube id=“wW_6yTM1L88″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button