Pozvánky

Braňo Vartovník pozýva na vernisáž hudobných fotografií v Bratislave

Fanúšikovia hudobnej fotografie, konkrétne práce fotografa Braňa Vartovníka, sa môžu tešiť na akciu s výstižným názvom Another Day at the Office, ktorá sa uskutoční 16. 9. v bratislavskom punkrockovom podniku Weranda.

Už ako napovedá samotný sprievodný text k eventu, o zaujímavé zábery z pódií všetkých veľkostí naozaj nebude núdza:

„Slipknot, Korn, Anthrax, Kreator, Jinjer, Sum 41, Anti-Flag, Simple Plan, Lagwagon, Agnostic Front, The Adicts, Billy Talent, Amity Affliction, Comeback Kid, Marky Ramone, John Lydon (PiL), Henry Rollins alebo Davová Psychóza, Slobodná Európa, Čad, Catastrofy, Bratislavské Dievčatá, The Last Days of Jesus, The Ills, Lord Alex, Rozpor, Adacta či Beton.

Je to iba špička ľadovca mien, ktoré doteraz neunikli objektívu jednej z najvýraznejších postáv slovenskej hudobnej fotografie posledných rokov, Braňovi Vartovníkovi.

Another Day at the Office je oslavou jeho už takmer dekádu trvajúcej intenzívnej fotografickej aktivity v kluboch, na festivaloch, na štadiónoch či v puboch, na garážach, vo veľkých sálach či rozhlasových štúdiách a ktorá začala kedysi v legendárnom londýnskom Camden Towne, konkrétne v kultovom klube Barfly. Dodnes stihol nazbierať niekoľko čestných medzinárodných ocenení, jeho práca je uznávaná doma aj za hranicami a jeho fotografie stihli zdobiť rôzne publikácie, vinylové platne či billboardy.

Okrem množstva fotiek sa môžete tešiť na živú muziku kapiel, ktorých mená budeme uverejnovať postupne, na fantastické pivo a na jedného naozaj veľmi špeciálneho hosťa!“

Související

Back to top button