Cz/SkNovinky

Bare Escape vydávají debutovou desku. U nového brněnského vydavatelství

In a Flash, takové jméno nese debutová deska s osmi zářezy, kterou nahrála brněnská kapela Bare Escape. album vyhází u Kabinet Records, nového vydavatelství spojeného s brněnským klubem Kabinet Múz.

Nová kapela nemusí nutně znamenat nové tváře, síly pod vlajkou Bare Escape tak spojili Aleš Gajdošík z Ette Enaka nebo De Mood, Tomáš Hruban a David Mikeš z VOODOOYOUDO a Vendula Pukyšová ze sinks. Výsledkem je tak trochu do minulosti zahleděná a přesto nápaditá nahrávka, která staví na podpůrných pilířích lehkého kytarového ema, indie rocku a v tvrdších pasážích i hardcore punku.

Kapela debut vydala krátce po svém premiérovém koncertu, který si odbyla kde jinde, než v Kabinetu Múz. Deska vznikla nedaleko Brna, v kulturním domě v Babicích a v následujících týdnech ze z internetů rozlije také do vinylových drážek. Deska In a Flash se tak stane prvním kompletním počinem, který u Kabinet Records vyjde a my můžeme jen hádat a těšit se, jaké další plody v budoucnu přinese úrodná půda, která se kolem brněnského Kabinetu Múz rozprostřela.

Bare Escape jsou vzpomínkou na doby, kdy šlo v muzice jen o muziku, a zároveň svěžím vánkem v přetlaku nových hudebních počinů.

[youtube id=“d1th7dvpkQo“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button