NovinkyZahraniční

Svalbard, jedno z největších lákadel Fluff Festu, představuje svou novou desku

Bristolští Svalbard přichystali nástupce fenomenální desky One Day All This Will End z roku 2015 – bude se jmenovat It’s Hard To Have Hope a vyjde 25. května.

Svalbard si zástup fanoušků získali pro svůj atmosferický blackened crust s výrazným ženským vokálem a přesahem až k post-punku, doom metalu a devadesátkovému emo hardcoru. V textech se věnují palčivým sociálním otázkám dnešní doby a nejinak tomu bude i na albu It’s Hard To Have Hope, které vyjde u Holy Roar Records. Dejte si zatím čerstvý klip For The Sake Of The Breed a starší ukázku Unpaid Intern, která bude novinku otevírat.

Za nás jsou Svalbard jedno z nejsilnějších jmen letošního Fluff Festu, který letos proběhne v termínu 27. – 29. července opět na Rokycanském letišti.

[youtube id=“JSomlCJliSY“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“6PisDsQgviQ“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button