ČlánkyMagazín

SOUTĚŽ: Vyhrajte čtyři vstupy na koncert Against Me! a INVSN

3. června máte možnost být na jednom z nejlepších koncertů roku. Floridští Against Me! totiž přivezou do Prahy své aktuální koncepční album Transgender Dysphoria Blues, reflektující přerod frontmana Thomase Jamese Gabela do Laury Jane Grace, a support jim udělá geniální parta INVSN, sestavená kolem Dennise Lyxzéna.

V současné době v Against Me! na bubny válí Atom Willard z Rocket From The Crypt, basu charakteristicky drtí Inge Johansson z The International Noise Conspiracy nebo Stilett. Co víc si přát? Přeci vstup zdarma, pokud správně zodpovíte soutěžní otázku a budete mít trochu štěstí při losování.

Soutěžní otázka zní:

V jakém roce se dali Against Me! dohromady?

Odpovědi s celým vaším jménem posílejte na soutez (zavináč) kidsandheroes.com do půlnoci 1. června. Do předmětu pište Against Me! Soutěží se o 2 x 2 vstupy. Výherci budou uveřejněni 2. června na webové stránce i facebooku Kids And Heroes.

Vylosování byli Jiří Kaštánek a Michaela Křivková. Výherci budou kontaktování emailem, gratulujeme!

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button