NovinkyZahraniční

Skate punks z No Fun At All nestárnou a streamují další song z nového alba

No Fun At All tvoří spolu se Satanic Surfers a Millencolin pilíř švédské skate punk scény už od 90. let. Mají svůj specifický zvuk, a především nezaměnitelný vokál Ingemara Janssona, podle kterého je bezpečně poznáte. Přesvědčit se o tom můžete v druhé ukázce z nové desky.

No Fun At All vydali 13. dubna po deseti letech novou desku s názvem Grit, která je naprosto skvělá a vyšla na labelu Bird Attack records. Ten mohou čeští posluchači znát, protože na něm nedávno vyšla deska valašských Krang. Můžete se těšit na pořádnou porci poctivého melodického punkrocku, který byste (pokud NFAA neznáte) tipovali spíše na Bay Area nebo Orange County. Ale tohle je poctivá porce melodického punkrocku z dvoutisícového švédského města Skinnskatteberg, při jehož poslechu si uvědomíte, že na věku rozhodně nesejde, když chcete hrát tuhle skvělou hudbu, kterou všichni milujeme.

No Fun At All je jedna z kapel, která mě provázela na začátku mého působení v hardcore/punk scéně. Ještě si živě pamatuju, jak si nesu z Maximum Underground pyšně CD kompilaci singlů EP´s Going Steady. Popravdě jsem se teď k NFAA vrátil po dost dlouhý době, když jsme je s Frankiem zařadili do vydání Black Tracks, ve kterém jsme se zabývali labelem Burning Heart.

[youtube id=“5DaFmj_fy7E“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button