NovinkyZahraniční

Překvapení před koncertem v Česku. Touché Amoré vydávají song a oznamují sedmipalec

Jméno Touché Amoré je dneska už v podstatě synonymem pro propojení hardcoru a ema. Kapela z Kalifornie se, nepočítaje album, které vzniklo jako live nahrávka jejich tisícího koncertu, tři roky s novým hmatatelným materiálem nepochlubila. Nyní pro své fanoušky chystá alespoň malou pozornost – sedmipalec se dvěma songy. Jeden z nich, Green, známe už z loňského roku. Druhý je horkou novinkou, jmenuje se Deflector.

Kapela tvorbu nahrávky popisuje jako tak trochu skok do neznáma. „Naše poslední dvě desky jsme nahráli s Bradem Woodem, který se stal tak nějak šestým členem kapely. Tentokrát ale nastal čas vyzkoušet něco nového. S někým, kdo nás vytáhne z naší komfortní zóny. Proto jsme oslovili Rosse Robinsona, někoho, kdo žádné komfortní zóny nezná,“ píše kapela na svém Facebooku. Ross Robinson je možná novým členem procesu tvorby u Touché Amoré, rozhodně ale není neznámým jménem, spolupracoval například se Slipknot, Korn, Sepulturou či The Cure.

Podařilo se mezi námi vytvořit nějakou chemii. Tu chemii jsme pak zachytili na pásku, a tak vznikl Deflector,“ uzavírají Touché Amoré.

Kromě novinky v diskografii kapely je pro její české fanoušky důležité taky to, že si kapelu mohou po dlouhé době poslechnout naživo. Touché Amoré totiž v sobotu 21. září zavítají do MeetFactory, kde s nimi vystoupí stejně zajímaví a působiví Deafheaven a také Portrayal of Guilt.

[youtube id=“d14ZN3ZS7B4″ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button