NovinkyZahraniční

Mosty místo plotů! Angažovaní skate-punkeři Antillectual mají nový klip

Naštěstí nejen Olivie Žižková se „hudebně“ vyjadřuje k aktuální situaci v Evropě. Nizozemští melopunkeři Antillectual to berou za trošku jiný konec a na své letošní desce Engage!, která vyšla pod Bird Attack Records, mají písničku Europe, This Is Your Final Countdown. V té hostuje Thomas Barnett ze Strike Anywhere a nově k ní vznikl i videoklip.

[youtube id=“ZHrHP7Tndpw“ width=“620″ height=“360″]

Na album Engage! si Antillectual pozvali ještě dalšího hosta, kterým je v písni The Players And The Game Nathan Gray z BoySetsFire. V sobotu 29. 10. navíc Antillectual zahrají s Just For Being v Café Na půl cesty v pankráckém Centrálním parku.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button