NovinkyZahraniční

Bouncing Souls načínají čtvrtou dekádu EP, knihou i tour

Bouncing Souls z New Jersey pouští do světa nový singl Crucial Moments. Stejný název ponese i nové EP se šesti tracky. Vyjde na Rise Records 15. března.

The Bouncing Souls se letos budou věnovat 30. výročí. Plánují turné po Spojených státech, Velké Británii a Evropě s podporou takových kapel, jako jsou The Bronx, Strike Anywhere, Off With Their Head, Swingin ‚Utters, Crazy and Brains či Sharp Shock. Česko či Slovensko bohužel v seznamu koncertů nehledejte. Neblíže je Mnichov a Berlín 31. a 30. října. Kromě turné a EP se fanoušci můžou těšit i na knihu nazvanou Crucial Moments: Thirty Years Of Life With The Bouncing Souls.

[youtube id=“LRKzIwIkGgk“ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button