Cz/SkNovinky

Pražáci The Gangnails dávají ochutnat punkabilly z nové desky

Už je to deset let, co pražská punkabilly banda The Gangnails vydala své zatím poslední album Bullets In The Underground. Teď, s novou sestavou, nastal čas na novou nahrávku.

Novinka, která ponese název Rolling Tunes!, se momentálně nachází v lisovně, takže do prodeje půjde patrně co nevidět. První ukázkou je pecka Open The Pub a na albu ji doplní deset dalších písniček. Materiál nahrávali The Gangnails v Golden Hive Studios a měl by vyjít pod hlavičkou Papagájův Hlasatel Records.

The Gangnails momentálně fungují v sestavě, která se ustálila na konci roku 2019, kdy zakládající členy Adama (zpěv) a Matěje (basa) doplnila dvojice z The Unholy Preachers – Kelemen (kytara) a Kysák (bicí).

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button