NovinkyZahraniční

Pestrobarevná žánrová jízda. Experimentátoři The Garden mají venku novou desku

Chcete zažít pestrobarevnou jízdu po nejrůznějších žánrech a subžánrech? Pusťte si nejnovější album amerického avantgardního dua The Garden s názvem Kiss My Super Bowl Ring.

Skupinu The Garden utváří dvojčata Fletcher a Wyatt, kteří už od roku 2011 tvoří těžko uchopitelný a těžko pochopitelný žánrový mix, který získává označení jako avantgardní punk nebo alternativní hardcore. Sama dvojčata ale říkají, že hrají Vada Vada – žánr, který se neupíná k žádné definici a mění se podle libosti.

A právě tak nějak nová, čtvrtá dlouhohrající deska The Garden zní. Album Kiss My Super Bowl Ring vyšlo v polovině března pod hlavičkou labelu Epitaph a přináší jedenáctku songů, které korzují mezi hardcore punkem, drum and bass, punkrockem a nejspíš ještě mnohým dalším. A ačkoliv to zní jako hloupá splácanina, tak album, obzvláště jako celek, skvěle funguje.

Mám-li nabídnout alespoň jednu malou ochutnávku, tak smočte svůj pomyslný hudební palec ve vodách novinky AMPM Truck. A pokud se vám zalíbí, neváhejte, a vrhněte se střemhlav do království The Garden a do desky Kiss My Super Bowl Ring.

[youtube id=“6C_Qwi9wnEE“ width=“620″ height=“360″]
Back to top button