NovinkyZahraniční

Hledá se zubař pro MacGowana z Pogues, chce dobýt Hollywood

Prohnilé zuby Shanea MacGowana z Pogues jsou tak trochu ikonický pojem. Není se čemu divit, bohémský životní styl se na vzhledu a zdraví irské legendy musel podepsat.

Jak se vyznává v knize rozhovorů s přítelkyní Victorií Mary Clarke, v pěti letech na farmě v irském Tipperary byla „normálka“ dát si na noc dva Guinesse, a kouřit uměl malý Shane dřív než mluvit.

Právě Victoria nyní rozjela na Twitteru kampaň za nové zuby pro svého přítele. I oficiální profily Pogues na sociálních sítích šířili tuto zprávu jako „životní nabídku“. Shane se prý výměnou za nové zuby stane tváří byznysu vítězě konkurzu.

twitter-victoria_mary_clarke.jpg

MacGowan má sice od roku 2009 umělý chrup, nicméně je nenosí. Místo toho dál šíří rozruch, jako když koncem minulého roku prohlásil, že nafotil nahé fotky s Petem Dohertym a opilým Johnny Deppem pod stolem. Také tvrdí, že za ním často chodí fanoušci a diví se, že není mrtvý.

Nové zuby prý potřebuje kvůli plánované kariéře hollywoodského herce. Kamarády pro průlom ve filmovém byznysu si vybral špičkově, Johnny Depp hrál už v roce 1994 v klipu That Woman’s Got Me Drinking, sám MacGowan si zahrál v Coxově anarchistickém ztvárnění spaghetti westernů Straight to Hell and Death and the Compass po boku Joe Strummera, Courtney Love, Jima Jarmusche nebo Elvise Costella, objevil se v několika televizních filmech.


Johnny Násilník

Jsem král panku, nikdo není víc pank než já. Napsal jsem dvě knížky, jedna se jmenovala Pank a druhá jinak, protože Pank se jmenovala už ta první.

Související

Back to top button