Magazín

Shane MacGowan z Pogues představí své nové zuby v hodinovém dokumentu

Sky Arts v prosinci odvysílají hodinový dokument s názvem Shane MacGowan: A Wreck Reborn. Jak je patrno z názvu, ústřední postavou dokumentu bude sedmapadesátiletý frontman The Pogues Shane MacGowan, motivem snímku ale budou především jeho zuby. O poslední vlastní zub Shane přišel v roce 2009 a novou protézu odmítá nosit, protože dle vlastních slov s ní vypadá jako čurák.

V dokumentu promluví třeba Shaneovi kámoši Johnny Depp (ten letos mimochodem vydal desku s Hollywood Vampires, ve kterých hraje po boku Alice Coopera, Duffa McKagana z Guns’N’Roses a Loaded a Joe Perryho z Aerosmith) nebo Pete Doherty. Jelikož prý je posledních pár týdnů Shane vídán už jen s umělým chrupem, čeká nás v dokumentu jistě happyend. Lepší než vánoční pohádka na Jedničce.

[youtube id=“bNKfLINJJ-U“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button